piątek, 27 kwietnia 2012
Budowanie wieży
Witam,witam,witam.Czy jesteście gotowi na porządną dawkę minecrafta?No to jedziemy!!!Dzisiaj będę budować wieże obserwacyjną z cobla.Musze go sporo nakopać więc kilof w dłoń i do roboty.O i przy okazji mój dom został na nowo odbudowany tyle,że teraz jest pod ziemią noooo nie jest taki fajny od zewnątrz ale jak się wejdzie to jest bardzo milutko.A on jest pod ziemią z takiej racji,że nie będę odbudowywać moich domów jak się zepsują.A ten dom ma nawet furteczkę.Noooo ona jest taka mała,że tam wchodzisz i od razu wpadasz do dziury do domu mojego.To na dzisiaj tyle.Taka krótka notka.Do do zobaczenia i cześć.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz