piątek, 27 kwietnia 2012
Budowanie wieży
Witam,witam,witam.Czy jesteście gotowi na porządną dawkę minecrafta?No to jedziemy!!!Dzisiaj będę budować wieże obserwacyjną z cobla.Musze go sporo nakopać więc kilof w dłoń i do roboty.O i przy okazji mój dom został na nowo odbudowany tyle,że teraz jest pod ziemią noooo nie jest taki fajny od zewnątrz ale jak się wejdzie to jest bardzo milutko.A on jest pod ziemią z takiej racji,że nie będę odbudowywać moich domów jak się zepsują.A ten dom ma nawet furteczkę.Noooo ona jest taka mała,że tam wchodzisz i od razu wpadasz do dziury do domu mojego.To na dzisiaj tyle.Taka krótka notka.Do do zobaczenia i cześć.
środa, 25 kwietnia 2012
Problemy i brak domku
Dodałam zdjęcie mojej kociarni bo mi się dom spalił:(.Przepraszam za problemy techniczne.
niedziela, 8 kwietnia 2012
Domek
Witam moi czytelnicy.Dzisiaj będziecie mieli niespodziankę.zdjęcie mojego skończonego domku.Akurat nie w tej notce,ale dzisiaj postaram się wrzucić:).
sobota, 7 kwietnia 2012
Minecraft i moje początki
Witam was na moim blogu o minecrafcie.Dla tego,że stworzyłam tego bloga tak też stworzyłam nowy świat w minecrafcie.Dopiero co tam zbudowałam lepiankę z dirtu:P.Nie gram na Peasful choćby byłą wokół mojego domu chmara potworów:D.Za niedługo wezmę się za niedługo za budowę mojego domku.A więc to tyle na dzisiaj.Pozdrawiam i życzę wam udanej Wielkanocy:).
Subskrybuj:
Posty (Atom)
