piątek, 20 lipca 2012
Powracam!
Siema! Tu znowu ja.Wiem,że już dawno nie dodawałam postów.Ale powracam! Znowu powrót to przeszłości.Bo z serwera już postów nie będzie.Tylko z mojego nowego światu.Buduje się w dżungli na drzewie.Mam tam na oku fajną jaskinię.Na dzisiaj to już koniec.Taka krótka informacyjna notka.Chyba najkrótsza ze wszystkich :P.Dobra no to do zobaczenia.
poniedziałek, 2 lipca 2012
Afera i zmiana domku
Witam ludziki;P.Dzisiaj opowiem wam o aferze która,zaszła na serwerze.Zmieniłam dom przy okazji bo chciałam to zrobić i właśnie o to chodziło w tej aferze.Więc to się zaczęło tak...Chciałam zmienić dom.No i poprosiłam o to admina.Ale ten dom w którym,mieszkałam to właściwie nie był mój dom.Po prostu tam mieszkałam z moim kolegą.A on się wyprowadził potem i posiadłość należała do mnie.Ale zanim z nim zamieszkałam to miałam swój własny dom.No i chodziło o to,że admina szlag trafił bo się dogadać nie mogliśmy więc aż z serwera wyszedł xD.No a potem wreszcie przyszedł inny admin i wreszcie mi dał mój stary dom a tamten w którym,mieszkałam z moim kolegą trafił z powrotem do niego;D.I to tyle.Ja już się z wami żegnam.Do zobaczenia w następnym poście.Cześć:).
Subskrybuj:
Posty (Atom)