Minecraft
piątek, 20 lipca 2012
Powracam!
Siema! Tu znowu ja.Wiem,że już dawno nie dodawałam postów.Ale powracam! Znowu powrót to przeszłości.Bo z serwera już postów nie będzie.Tylko z mojego nowego światu.Buduje się w dżungli na drzewie.Mam tam na oku fajną jaskinię.Na dzisiaj to już koniec.Taka krótka informacyjna notka.Chyba najkrótsza ze wszystkich :P.Dobra no to do zobaczenia.
poniedziałek, 2 lipca 2012
Afera i zmiana domku
Witam ludziki;P.Dzisiaj opowiem wam o aferze która,zaszła na serwerze.Zmieniłam dom przy okazji bo chciałam to zrobić i właśnie o to chodziło w tej aferze.Więc to się zaczęło tak...Chciałam zmienić dom.No i poprosiłam o to admina.Ale ten dom w którym,mieszkałam to właściwie nie był mój dom.Po prostu tam mieszkałam z moim kolegą.A on się wyprowadził potem i posiadłość należała do mnie.Ale zanim z nim zamieszkałam to miałam swój własny dom.No i chodziło o to,że admina szlag trafił bo się dogadać nie mogliśmy więc aż z serwera wyszedł xD.No a potem wreszcie przyszedł inny admin i wreszcie mi dał mój stary dom a tamten w którym,mieszkałam z moim kolegą trafił z powrotem do niego;D.I to tyle.Ja już się z wami żegnam.Do zobaczenia w następnym poście.Cześć:).
sobota, 23 czerwca 2012
Zmiany i ip
Siema tu znowu ja.Chciałabym powiedzieć,że zaszły małe zmiany co do bloga.teraz będę dawać ssy z najlepszego serwa na świecie! tak zareklamuje go i podam wam ip: 91.121.156.221:25058.mam tak diaxową zbroje i wgl.Moja nazwa to Kicia.Chyba się domyślacie skąd ta nazwa:P.Ja kocham koty! No to może jeszcze na zakończenie tego postu dam wa ssa z wyglądu mojej postaci pa!:
piątek, 27 kwietnia 2012
Budowanie wieży
Witam,witam,witam.Czy jesteście gotowi na porządną dawkę minecrafta?No to jedziemy!!!Dzisiaj będę budować wieże obserwacyjną z cobla.Musze go sporo nakopać więc kilof w dłoń i do roboty.O i przy okazji mój dom został na nowo odbudowany tyle,że teraz jest pod ziemią noooo nie jest taki fajny od zewnątrz ale jak się wejdzie to jest bardzo milutko.A on jest pod ziemią z takiej racji,że nie będę odbudowywać moich domów jak się zepsują.A ten dom ma nawet furteczkę.Noooo ona jest taka mała,że tam wchodzisz i od razu wpadasz do dziury do domu mojego.To na dzisiaj tyle.Taka krótka notka.Do do zobaczenia i cześć.
środa, 25 kwietnia 2012
Problemy i brak domku
Dodałam zdjęcie mojej kociarni bo mi się dom spalił:(.Przepraszam za problemy techniczne.
niedziela, 8 kwietnia 2012
Domek
Witam moi czytelnicy.Dzisiaj będziecie mieli niespodziankę.zdjęcie mojego skończonego domku.Akurat nie w tej notce,ale dzisiaj postaram się wrzucić:).
Subskrybuj:
Posty (Atom)
