sobota, 23 czerwca 2012

Zmiany i ip

Siema tu znowu ja.Chciałabym powiedzieć,że zaszły małe zmiany co do bloga.teraz będę dawać ssy z najlepszego serwa na świecie! tak zareklamuje go i podam wam ip: 91.121.156.221:25058.mam tak diaxową zbroje i wgl.Moja nazwa to Kicia.Chyba się domyślacie skąd ta nazwa:P.Ja kocham koty! No to może jeszcze na zakończenie tego postu dam wa ssa z wyglądu mojej postaci pa!: