Powracam!
Siema! Tu znowu ja.Wiem,że już dawno nie dodawałam postów.Ale powracam! Znowu powrót to przeszłości.Bo z serwera już postów nie będzie.Tylko z mojego nowego światu.Buduje się w dżungli na drzewie.Mam tam na oku fajną jaskinię.Na dzisiaj to już koniec.Taka krótka informacyjna notka.Chyba najkrótsza ze wszystkich :P.Dobra no to do zobaczenia.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz