sobota, 7 kwietnia 2012

Minecraft i moje początki

Witam was na moim blogu o minecrafcie.Dla tego,że stworzyłam tego bloga tak też stworzyłam nowy świat w minecrafcie.Dopiero co tam zbudowałam lepiankę z dirtu:P.Nie gram na Peasful choćby byłą wokół mojego domu chmara potworów:D.Za niedługo wezmę się za niedługo za budowę mojego domku.A więc to tyle na dzisiaj.Pozdrawiam i życzę wam udanej Wielkanocy:).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz